user_mobilelogo

Whos Online

Právě přítomno: 84 hostů a žádný člen

projekt

Stavební firma STAVBY MH - Miroslav Hochman, byla založena v roce 2014 s iniciativou vybudování stabilní a dobře fungující firmy, nabízející stavební řešení pro menší i větší investory. Na základě mnoholetých zkušeností z oboru provádění i řízení staveb se firma okamžitě ukázala jako kvalitní dodavatel a především spolehlivý partner. Díky spokojenosti investorů a kvalitnímu renomé si firma ihned zajistila významnou pozici na trhu, jak v libereckém kraji tak i v dalších regionech ČR. 

Poskytujeme služby v oblastech:

  • provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  • projektování jednoduchých a drobných staveb, jejich změn a odstraňování
  • inženýrská činnost v investiční výstavbě

 

 

Realizujeme stavby občanské, bytové, průmyslové, rekonstrukce a demolice objektů, staveb a další stavební práce v oborech pozemního stavitelství. Na základě požadavků zákazníků zajišťujeme kompletní dodávku staveb, dle dodané projektové dokumentace a stavebního položkového rozpočtu. 

Naše firma se převážně zaměřuje na veřejné zakázky a soukromé investory. Oblast naší působnosti je nejen liberecký kraj, ale jsme schopni poskytovat naše služby v rámci i jiných krajů České Republiky. Mezi naše přednosti řadíme rekonstrukce a novostavby objektů, kompletní dodávky střech a tesařské práce. V případě Vašeho zájmu o realizaci zakázky, Vám vyhotovíme na základě vlastního zaměření nebo projektové dokumentace cenovou nabídku ( formou položkového rozpočtu ) a návrh smlouvy o dílo.

Stavební firma / společnost / STAVBY MH - Hrádek nad Nisou

Kontaktujte nás

Telefon: +420 734 680 360

E-mail: info@stavbymh.cz

Adresa: Lužická 102, Dolní Sedlo,

       463 34 Hrádek nad Nisou